Çin Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

çin  konsolosluk iletişim bilgileri

Çin Vizesi Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay-Mersin

Visa Center Global Vize Hizmetleri, Çin Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

Uzak doğunun ve dünyanın büyüyen devlerinden biri olan Çin, özellikle Çince öğrenmek isteyen kişilerin, üniversite eğitimini Çin’de almak isteyen bireylerin ya da bu ülkede bulunan tedarikçiler ile ticari iş birliği yapmak isteyen iş adamlarının uğrak yeri.

Çin’e gitmek için ihtiyaç duyduğunuz tek şey ise bir vize. Vize almadan gidebileceğiniz Çin toprakları, Hong Kong ve Makau. Ancak, bu bölgelerden giriş yapmanız, Çin’in diğer bölgelerine giriş yapabileceğiniz anlamına gelmiyor. Eğer seyahat planınızda Çin’e bu şekilde giriş yapmak yer alıyorsa, geri dönüp Türkiye’den tekrar vize almanız gerektiğini unutmayın. Gaziantep, Çin Başvuru Merkezi, sizlere Çin vizesi almak konusunda destek sunarken, Vize Başvuru Merkezi olarak haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Çin Vize Başvuru Merkezi – Adana

Çin gezilerini planlarken, kulaktan duyma bilgilere inanmayın. Çin Halk Cumhuriyeti topraklarına, Çin vizesi almadan giriş yapabileceğiniz kısmen doğru olmakla birlikte, yeterli bilgi edinmeden yapacağınız seyahat sonrası seyahat programınız çerçevesinde tekrar vize ihtiyacı duyabilirsiniz. Örneğin, Hong Kong’dan giriş yaptığınız Çin, bir başka eyaleti olan Şangay’a geçiş yapmanız için sizden mutlaka vize isteyecektir.

Yanılgıya düşmemek ve Çin vizesi almak konusunda doğruları yerine getirmek için Vize Başvuru Merkezi ofislerimiz ile irtibat kurmaktan çekinmeyin. Adana, Çin Vize Başvuru Merkezi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Aklınızda bulunan sorulara, sıkça sorulan sorular başlıkları altında yanıt bulabilir ve ayrıca ofislerimiz ile kesintisiz irtibat kurabilirsiniz.

Çin Vize Başvuru Merkezi – Hatay

Hatay, Çin Vize Başvuru Merkezi ofisimiz, siz değerli misafirlerimize hizmet vermek üzere kurulmuş olan ofislerimizden yalnızca biri. Yurt dışına eğitim almak üzere çıkmak isteyen öğrencilerden, ticari amaçla çıkmak isteyenlere, tatil ve turistik gezi yapmak isteyenlerden, aile ziyareti gerçekleştirmek isteyenlere kadar her anlamda hizmet eden Vize Başvuru Merkezi ofislerimiz, her anlamda yanınızda.

Hatay başvuru merkezlerimizden yapacağınız Çin vizesi başvurularınızda, sizleri doğru yönlendirmek üzere 10 yıllık deneyimimizi sektöre yansıtıyoruz. Sizler Çin vizesi almak konusunda emellerinize ulaşırken, bizler ise sizlere bulunduğunuz şehirde hizmet etmekten onur duyuyoruz. Tamamen profesyonel, uzman ekip arkadaşlarımızın yönergeleri sayesinde gerçekleşen bu durum, sizleri kolay, pratik ve hızlı bir şekilde vize sahibi yapacaktır.

Çin Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

Kahramanmaraş, Çin Vize Başvuru Merkezi olarak, siz değerli müşterilerimize özel olarak hizmet veriyor olmak, bizleri mutlu ediyor. Kahramanmaraş’ta bulunan ofisimize şahsen uğrayarak hem Çin vizesi nasıl alınır hem de Çin’e nasıl vize başvurusu yapılır öğrenebilirsiniz. Ek olarak belirtmek isteriz ki, vermiş olduğumuz bu bilgiler ve vize için ihtiyaç duyacağınız gerekli belgeler listesi, tamamen ücretsiz olarak tarafınıza sunulacaktır.

Çin vizesi almak için hangi belgelere ihtiyaç duyulur gibi önemli bir konuya cevap bulmadan önce, siz değerli misafirlerimizi ofislerimizde ağırlıyor ve seyahat amacınıza bağlı olarak hangi vizeye ihtiyaç duyacağınızı analiz ediyoruz. Bu fırsattan yararlanmak için Vize Başvuru Merkezi Kahramanmaraş ofisimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Çin Vize Başvuru Merkezi – Mersin

Mersin’de ikamet eden vatandaşlarımız için Çin Vize Başvuru Merkezi olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Vize randevusu oluşturmak, aile birleşimi vizesi almak, eğitim vizesi ya da Çin vizesi alırken ihtiyaç duyulacak olan dokümanlar listesine ulaşmak için ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ofislerimiz Çin vizesi almak için gerçekleştireceğiniz başvuruya istinaden, tüm müşterilerimize 2023 yılı içerisinde güncellenmiş olan gerekli evraklar listesini ücretsiz verdiği gibi aklınızdaki sorulara da uzmanlar eşliğinde yanıt veriyor ve siz değerli müşterilerimize vize başvuru süreci boyunca danışmanlık hizmeti sunuyor. Bu hizmetten faydalanmak üzere yapmanız gereken tek şey ise ofislerimizi ziyaret etmek, ücretsiz danışma hattımızı aramak ya da acil vize hattı üzerinden bizler ile iletişime geçmek.

Çin Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa

Şanlıurfa ilinde yaşayan vatandaşlarımızın vize hizmeti alması için kurulan Vize Başvuru Merkezi ofisimiz, aynı zamanda Çin Vize Başvuru Merkezi olarak da faaliyetlerini yürütmekte ve bu ülkeye gitmek isteyen vatandaşlarımıza hizmet sunmaktadır. Uzman, deneyimli ve kalifiye personelleri ile birlikte aklınızdaki tüm sorulara yanıt verebilecek donanımda olan ofislerimiz, Avrupa Birliği Schengen Bölgesi içerisinde yer alan ülkeler için ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekle birlikte, ilk başvuru süreciniz boyunca yanınızda yer almaya da devam edecektir.

Çin vizesi almak, kolay iş değildir. Ancak, %99 gibi bir vize başarı oranı da tesadüf değil. Başvuru merkezleri ve çalışanlarımız ile yürüttüğümüz doğru çalışmalar neticesinde, sizler de Çin vizesi alabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

Çin Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay S.S.S

Çin Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Vize İşlemleri Nedir?

Çin vizesi almak isteyen kişiler talep ettikleri vize türüne göre vize evraklarını hazırlayarak Gaziantep, Adana, Diyarbakır, Hatay vize başvuru merkezlerine başvuru yapmalıdır.

Çin Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Hangi Bölgeleri Kapsar?

Çin Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay vize başvuru merkezlerinde Güneydoğu Anadolu ve Doğu Akdeniz bölgesinde yaşayan vize başvuru sahipleri işlem yapabilir.

Çin Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay Vize Kaç Günde Çıkar?

Çin vize başvurularının sonuçlanma süresi ortalama olarak 5-10 iş günüdür.

Çin Vize Ücretleri sayfamızı ziyaret ediniz.