Çin Vize Ücretleri (Değişti)

Çin vize ücret bilgisi

 

ÇİN VİZE ÜCRETLERİ

Şahısların vize ücretleri vize vakitlerine ve seyahat nedenlerine göre farklılık göstermektedir. Çin konsolosluğu bu ücreti belirler.

✅ Çin Turistik Vize Ücretleri

80 Euro

✅ Çin Ticari Vize Ücretleri

80 Euro

✅ Çin Aile Ziyaret Vize Ücretleri

80 Euro

✅ Çin Aile Birleşimi Vize ve Çalışma Vize Ücretleri

140 Euro

Çin Vize Ücreti S.S.S

Çin vize ücretleri ne kadardır? 2023

Çin Halk Cumhuriyeti yabancı ülke vatandaşlarına farklı vize türleri ve buna bağlı olarak farklı vize ücretleri belirlemiş ve sunmuştur. Standart Çin vizesi ücretleri 3 aylık tek giriş için 150 USD, 3 aylık çift giriş için 200 USD, standart davetiyeler dışında kalan vize türü için; 6 aylık çok giriş için 220 USD, 1 yıllık çok giriş içinse 300 USD olarak belirlenmiştir.

Çin vizesi 2023 ücreti nedir?

Çin vizesi 2023 yılı ücreti döviz kurunda oluşabilecek farklılıklardan etkilenebilse de standart Çin vize ücreti ortalama 150 dolar civarındadır. Alınacak vize türüne göre ücret değişiklik gösterebilmektedir. Vize başvurularında acente aracılığı şartı gelmiş ve grup başvuruları yapılması zorunlu hale getirilmiştir.

Çin vize ücreti 2023 yılında arttı mı?

Çin vizesi başvuru ücreti dolar bazında aynı kalsa da doların döviz kurundaki yükselişinden dolayı TL bazında artmıştır. Ancak dolar bazında bir değişikliğe gidilmemiş olup, başvurulacak vize türüne göre değişmekle beraber ortalama 150 dolar civarındadır.

Çin Vizesi Pasaport Vize Randevu