Konsolosluk resmi sitesi değildir.  Çin Konsolosluğu Resmi Web Sitesi:istanbul.china-consulate.org’dir.İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

Consultation For People's Republic Of China
Consultation For People's Republic Of China
Consultation For People's Republic Of China
Consultation For People's Republic Of China
Previous
Next

Çin vizesi, seyahat ve ticari hedefler başta olmak üzere çalışma, oturma, ziyaret gibi nedenlerle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları doğrultusundan Çin Halk Cumhuriyeti’nin yetki sahibi kişi makamlarına müracaat ederek alması gereken resmi bir izindir. Çin vizesi başvurusu, yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları amacıyla değil çoğu ülkenin vatandaşları amacıyla zorunludur. Ülkenin demografik, sosyolojik ve politik yapısı, Dünya’nın çoğu ülkesinden değişik olmakla eş güdümlü bunun bir yansıması olarak vize politikası da başka ülkelere nazaran son derece değişiktir.

Çin Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: istanbul.china-consulate.org olup, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.